منو
شرکت راه ساز گوده در تاریخ 08/01/1387 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و تحت شماره 143 در اداره ثبت شهرستان بستک به ثبت رسیده و پس از خرید کارخانه آسفالت جناح، فعالیت خود را از تاریخ 19/08/1387 آغاز نموده است.
شرکت راهساز گوده به عنوان یک سازمان فعال در زمینه مطالعه، طراحی و عملیات اجرایی مرتبط با راه سازی، پل سازی، احداث خطوط انتقال و شبکه¬ های آب و فاضلاب و احداث ساختمان، ماموریت دارد با تکیه بر تمامی ظرفیت ها، توانمندی های خود و همکاران تجاری به صورت مستمر و پایدار فعالیت نماید. در این راستا شرکت تلاش می کند تا با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و با بهره گیری از کارکنانی متخصص و کارآمد، با کیفیت ترین خدمات مورد نیاز مهندسی را ارائه نموده و با اتخاذ تصمیمات بهینه، طرح ها را اجرایی نموده و با نظارت فعال در اجرای پروژه ها، کیفیت، زمان و هزینه پروژه را به درستی مدیریت نماید. همچنین رویکرد مستمر شـرکت، توسعه مدیریت دانش بنیان با رعـایت حقوق کلیه ذینفعان اصلی شرکت (سهامداران، کارکنان، کارفرمایان و مشتریان) به منظور دستیابی به رشد سـودآور، ارتقاء بهره وری، خلق پروژه های متمایز و مبتنی بر نیاز روز مشتریان می‌باشد.
شرکت راه ساز گوده با در اختیار داشتن پرسنل متخصص در زمینه های راه سازی - پل سازی- طراحی، ساخت و اجرای انواع سازه های مسکونی و صنعتی- احداث شبکه های آب و فاضلاب – ایجاد تعمیرگاه ماشین آلات راه سازی سنگین و نیمه سنگین- طراحی .فضای سبز و احداث پارک فعالیت دارد.
شرکت راه ساز گوده یکی از بزرگترین شرکت های مهندسی استان هرمزگان است که با قریب 10 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای پروژه های راه سازی، پل سازی، خطوط انتقال شبکه های آب و فاضلاب و ساختمان فعالیت دارد.
شرکت راه ساز با در اختیار داشتن پرسنل متخصص در زمینه های راه سازی - پل سازی- طراحی، ساخت و اجرای انواع سازه های مسکونی و صنعتی- احداث شبکه های آب و فاضلاب – ایجاد تعمیرگاه ماشین آلات راه سازی سنگین و نیمه سنگین- طراحی .فضای سبز و احداث پارک فعالیت دارد.